Pielgrzymka do Włoch:   Ancona - Asyż - Bolonia - Ferrara - Loreto – Padwa i wypoczynek nad morzem.

Termin: 12.09 – 19.09.2019 r.                   Cena: 2.840 zł  (wszystko w cenie)

1.Dzień: czwartek

Zbiórka na parkingu przed kościołem w Skarżycach o godz. 09:45 w dniu 12.09.2019. Przejazd na lotnisko w Krakowie. Odprawa biletowo-bagażowa na dwie godziny przed wylotem.  Wylot z Krakowa do Bolonii o godz.12:35. Przylot do BOLONII o godz. 14:20. Transfer autokarem  z lotniska do hotelu w Gateo Mare. Zakwaterowanie. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.

2.Dzień: piątek

Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do PADWY. W Padwie znajduje się romańsko-gotycka bazylika św. Antoniego bogatym wyposażeniem wnętrza (m.in. renesansowy grób św. Antoniego). Msza Święta. Spacer po Padwie-słynnym mieście uniwersyteckim, gdzie tworzył Dante Alighieri, nauczał Galileusz, czy studiowali Kopernik, Zamoyski i Kochanowski. Następnie przejazd do FERRARY najpiękniejszego miasta w regionie Emiliana-Romania. Zwiedzanie Castello Estense-ceglana budowla z masywnymi bastionami, otoczony fosą, usytuowany w centrum miasta. Kolejno Katedra poświęcona patronowi miasta św. Jerzemu męczennikowi w roku 1135. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3.Dzień: sobota

4.Dzień: Niedziela

Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do ANCONY - zwiedzanie wczesno- chrześcijańskiej bazyliki Santa Maria della Piazza, Łuk Trajana znajdujący się nad samym morzem, Łuk Klemensa dedykowany papieżowi Klemensowi XII. Następnie wizyta w Papieskim Sanktuarium Santa Casa w LORETO - Papieskie Sanktuarium Większe Świętego Domu Madonny z Loreto.

Msza Święta. Powrót do hotelu na obiadokolację oraz nocleg.

5.Dzień: poniedziałek

6.Dzień: wtorek

Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do ASYŻU – miasta św. Franciszka.

Msza Święta. Zwiedzanie Bazyliki Matki Boskiej Anielskiej ze słynną Porcjunkulą i ogrodem różanym w Santa Maria Degli Agnelli, Bazyliki św. Franciszka Piazza Comune ze świątynią Minerwy, kościoła św. Klary. Powrót do hotelu. Obiadokolacja oraz nocleg.

7.Dzień: środa

8.Dzień: czwartek

Śniadanie. Po śniadaniu transfer na lotnisko w Bolonii. Wylot z Bolonii
do Krakowa o godz. 14:45. Przylot do Krakowa o godz. 16:30. Przejazd autokarem do Skarżyc. Zakończenie pielgrzymki.

Świadczenia zawarte w cenie:

Zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelu *** w Gateo Mare, pokoje 2–3 os.

z łazienkami / Wyżywienie: 7 obiadokolacji   i 7 śniadań / Pilot - przewodnik

Przejazd autokarem na trasie: Skarżyce – lotnisko w Krakowie – Skarżyce / Transfer autokarem na trasie: lotnisko w Bolonii – hotel – lotnisko w Bolonii / Autokar (klimatyzacja, barek, WC, dvd) w trakcie trwania wycieczek we Włoszech zgodnie z programem / Ubezpieczenie: NW (15.000 zł),

KL (20.000 Euro), bagażu (1.000 zł) + CP (choroby przewlekłe) / Obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny / Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zgodnie z ofertą / Opłaty turystyczne przy wjeździe do miast / Taksa klimatyczna / Miejscowi przewodnicy / Zestaw słuchawkowy

Zapisy: Henryka Wałek, tel.  + 48 793 039 909